.

.

New
20pcs Дијаметар од 6cm-30cm Снегулки Божиќ pendant Дрво Додаток Прозорец Украси од Пластика Симулација Снег Декорација

20pcs Дијаметар од 6cm-30cm Снегулки Божиќ pendant Дрво Додаток Прозорец Украси од Пластика Симулација Снег Декорација

DEN 281.00
DEN 312.00

Стока
Достапно.

големина : 6-30cm 20pcs/set

Детали

боја:
6cm, 11cm, 15см, 22cm, 30cm
Големина:
L
Повод:
Ноќта на вештерките
Шема:
Chevron,Храна,Растенија,Точка,Полна Боја,Мустаќи
Број На Модел На:
65498
is_customized:
Yes
Материјал:
rongbu
Свеж

Избор на клиенти