.

.

New
10pcs/многу Секој Size 8*1.4 М Вкупно 80m Свадба Декорација Луксузни Ленти Крпа Мраз Свила Ткаенини Бела Свадба Покрив

10pcs/многу Секој Size 8*1.4 М Вкупно 80m Свадба Декорација Луксузни Ленти Крпа Мраз Свила Ткаенини Бела Свадба Покрив

DEN 14880.00

Стока
Достапно.


Свадба dra Techo де decoraci
јп со
Свадба Декорација Луксузни 8 M*1.4 M Ленти Крпа Мраз Свила Ткаенини Бела Свадба Покрив
Тука се покажува деталите за на покрив Повеќе бои,ве молиме да проверите на нашата боја разговор подолу
Свадба позадина свадба завеса со монтажни грабеж Свадба drape со убава petticoat на врвот Бесплатен Превозот

Детали

Повод:
Големиот Настан,Забава,Свадба,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Роденден
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Бренд Име:
јо чан jo
Број На Модел На:
CW504
Материјал:
мраз свила
is_customized:
Yes
боја:
Бела
Големина:
8*1.4m
Количина:
10pieces/многу
Ткаенини:
мраз свила
Спецификација:
>2.5M
Свеж

Избор на клиенти