.

.

New
Прилагодено Печатење на ЛОГОТО Транспарентен ПВЦ Налепница Фабрика Професионални Прилагодени Само Лепило Налепница Етикетата

Прилагодено Печатење на ЛОГОТО Транспарентен ПВЦ Налепница Фабрика Професионални Прилагодени Само Лепило Налепница Етикетата

DEN 5016.00
DEN 5280.00

Стока
Достапно.


Вашата цел ќе бидат организирани во 10-15 работа дена откако ќе се прими целосната уплата. Ние ќе соработуваме со вас да го реши секоја смисла на unsatisfaction.се разбира, ние ќе им понуди на следење Бр.
Ве молиме контактирајте со нас ако било негативна или неутрална повратни информации.бидејќи Радост Apple се SMT нов снабдувач ,дури и ние имаме многу години во надворешната трговија .
2, во текот на овој големина или количество, може да се консултираат на понуда
3, производство треба anout 7 дена , се изразува потребата за 7 дена
Кориснички Процес
1, испрати порака за големината и квантитетот на логото (JPG,PDF,ПИ,CDR е во ред),консултирајте се со цена,
2, место нарачка и плаќање
3, потврди детали со вас, и да се испрати дизајн нацрт-со e-mail
3, производство и испорака
Нашите Adv antage
1, најниска цена и со најдобар квалитет на Aliexpress
2, нашите facory има историја на повеќе од 30 години, доаѓаат од кинески печатење база
PLS ЦЕЛ ВО БРЗАЊЕ!ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ГОЛЕМО!
Да почитувани Купувачи :
Добредојдовте на нашиот продавницата за повеќе избор !
Можете да изненадена зошто не постои повратна информација за овој производ уште . ве молиме да ни покаже слики први .
Pls answer : ___________________________ note : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ние можеме да ве уверам дека сите ваши нарачки ќе добијат нашите итно внимание !!!
Враќање
Ако постои нешто што не се задоволни, мора на кое право да се врати на објектот.

Детали

боја:
500PCS, 1000PCS, ПРИЛАГОДЕНИ
Повод:
Партија,Свадба & Ангажирање,Роденден
Шема:
Писмо,Број
Број На Модел На:
01
is_customized:
Yes
Големина:
S
Материјал:
Налепница
Свеж

Избор на клиенти