.

.

New
50pcs Розова Боја Ласерски Сече Бонбони Wrappers чоколадо Додатоци Чоколадо Кутии за Пакување За Kinki Свадба Фаворизира И Подароци

50pcs Розова Боја Ласерски Сече Бонбони Wrappers чоколадо Додатоци Чоколадо Кутии за Пакување За Kinki Свадба Фаворизира И Подароци

DEN 220.00
DEN 231.84

Стока
Достапно.

50pcs Розова Боја Ласерски Сече Бонбони Wrappers чоколадо Додатоци Чоколадо Кутии за Пакување За Kinki Свадба Фаворизира И Подароци
Ако сакате да видите повеќе свадба партија и подароци
Ве молиме во нашата продавница,подолу е веб линк :
пакет : 50pcs/opp вреќа
Производ големина : 3.5x3.5x3.5cm
Конкурентна цена; Врвен квалитет; Добар пакет Брза испорака; Најдобри и Навремена Услуга;100% Задоволство.
Голем попуст за големата цел. ако сте importeror веледрогерија, и сакате да се направи голема цел, ве молиме контактирајте со нас. ние сме professinal подарок кутии manufactor во кина.

Детали

Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Dot,Цвет
Големина:
S
Бренд Име:
Љубовта Натпревар
Број На Модел На:
WQX002
Материјал:
200G во бисер мет уметноста на хартија
Повод:
Бебе туш
Свадба:
свадба фаворизира и подароци
Роденден Украси За Деца:
партија материјали
партија декорација:
свадба декорација
децата партија услуги:
Бебе туш
среќен роденден декорација:
свадба фаворизира
бонбони aaccessories:
деца роденден материјали
Свадба Материјали:
свадба корист
чоколадо пакување бар:
birhday партија материјали
пинк цвет:
бебе туш услуги
бонбони обвивка:
чоколадо
Свеж

Избор на клиенти