.

.

New
Бесплатен превозот faux крзно зајакот опашки

Бесплатен превозот faux крзно зајакот опашки

DEN 760.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.


Име : мали keychian зајакот крзно опашка keychain
faux крзно зајакот опашки
Материјал : faux крзно/синтетичко крзно
Димензии : 12cm должина
Случаен Испорака
Плаќање : accpet кредитна картичка,T/T
Од страна на Кинески пост воздух mail со слободни

Детали

Број На Модел На:
HRT150904-6
Бренд Име:
се фаворизираат.cn
Повод:
Партијата Божиќ
Материјал:
кожа
Свеж

Избор на клиенти