.

.

New
50pcs Виолетова=Темно Виолетова/Бел Цвет Ласерски Сече Чоколадо Пакување Бар Чоколадо Кутија Свадба Фаворизира И Подароци Партија Decoratio

50pcs Виолетова=Темно Виолетова/Бел Цвет Ласерски Сече Чоколадо Пакување Бар Чоколадо Кутија Свадба Фаворизира И Подароци Партија

DEN 220.00
DEN 231.84

Стока
Достапно.

50pcs Виолетова=темно виолетова/Бел Цвет Ласерски Сече Чоколадо Пакување Бар Чоколадо Кутија Свадба Фаворизира И Подароци Партија Decoratio
Ако сакате да видите повеќе свадба партија и подароци
Ве молиме во нашата продавница,подолу е веб линк :
пакет : 50pcs/opp вреќа
Производ големина : 3.5x3.5x3.5cm
Конкурентна цена; Врвен квалитет; Добар пакет Брза испорака; Најдобри и Навремена Услуга;100% Задоволство.
Голем попуст за големата цел. ако сте importeror веледрогерија, и сакате да се направи голема цел, ве молиме контактирајте со нас. ние сме professinal подарок кутии manufactor во кина.

Детали

Повод:
Роденден,Годишнина,Забава,Големиот Настан,Свадба & Ангажман,Свадба
Големина:
S
Број На Модел На:
WQX0013
Бренд Име:
Љубовта Натпревар
Шема:
Цвет
Материјал:
200G во бисер мет уметноста на хартија
Повод:
Бебе туш
Свадба:
Зголеми цвет
Партија:
партија материјали
партија декорација:
свадба декорација
децата партија услуги:
Бебе туш
среќен роденден декорација:
свадба фаворизира
бонбони aaccessories:
деца роденден материјали
Свадба Материјали:
свадба корист
чоколадо пакување бар:
birhday партија материјали
1-ви Роденден:
бебе туш услуги
бонбони обвивка:
чоколадо
Свеж

Избор на клиенти