.

.

New
бесплатен превозот 50 КОМПЈУТЕРИ Темно Виолетова Свадба Organza Стол Покрие Sashes Sash Партија Банкет Оркестарот Лак топла

бесплатен превозот 50 КОМПЈУТЕРИ Темно Виолетова Свадба Organza Стол Покрие Sashes Sash Партија Банкет Оркестарот Лак топла

DEN 1360.00
DEN 1431.84

Стока
Достапно.


Опис На Производот
Нови Organza Стол Sashes Лак Покрие Банкет
Количина : 50 PCS
Материјали : Organza
Боја : Темно Виолетова
Големина : 275cm(L)*18cm(W)
Темно виолетова стол sash детали фото
Свадба партија декорација ефект

Детали

Материјал:
Свила
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Големина:
L
Број На Модел На:
RD003
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Бренд Име:
IVINLA
Материјал:
organza
Големина:
18*275cm
боја:
20colors
Свеж

Избор на клиенти