.

.

New
топ продаде 10ft/3м*20ft/6m свадба backdrops за свадба декорација, drape за свадба ,свадба завеса

топ продаде 10ft/3м*20ft/6m свадба backdrops за свадба декорација, drape за свадба ,свадба завеса

DEN 10032.00
DEN 10560.00

Стока
Достапно.


1. Материјал : 100% полиестер плетени ткаенини
2. Големина : 6m/20ft (широк) x 3м/10ft (висина)
3. Ние може да го направи било која големина како клиент бара . Сите backdrops обработени со џеб на врвот на drape , можете директно да висат преку род .( ако ви треба било која друга преработка , како лепенка ,Цената ќе се менува со процесот ви треба ) .
4. На backdrops имаш, тоа е само еден парчиња .на врвот грабеж е пораби заедно со остатокот од drape и на блискиот грабеж се одвоени. Треба да се врзуваат на прачка со себе .
Внимание : свадба backdrops е креативни работи , навистина ефект се зависи од тоа како ќе декорација и светла . Па ако ви се жалат за тоа не е точно со слика , тоа нема да биде причината за да се вратите на стоки . Ви благодариме !
Цената што ја платиле тоа е само за позадина завеса .
без други assessories како рамка ( род ,стојат) , маса крпа, венец,цвеќиња и слично на слик.
Ако ви треба други бои, ве молиме, изберете боја од нашите боја-табелата подолу и да го оставите порака во ред, благодарам :
- Поврзани Производи -

Детали

Повод:
Свадба & Ангажман
Број На Модел На:
LT-PP060
Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Големина:
L
Шема:
Полна Боја
Свеж

Избор на клиенти