.

.

New
2000pcs/многу 14mm две дупки кристално стакло octagon монистра Ligth зелени за кристално лустерот гарланд насоки Делови бесплатен превозот

2000pcs/многу 14mm две дупки кристално стакло octagon монистра Ligth зелени за кристално лустерот гарланд насоки Делови бесплатен

DEN 4882.00
DEN 5424.00

Стока
Достапно.


2000pcs/многу 14mm две дупки кристално стакло octagon монистра Ligth зелени за кристално лустерот гарланд насоки делови бесплатен превозот
Состојба : 100% нов и висок квалитет
Боја : зелена Ligth
Големина : 14mm
Ниво на квалитет : Врвот
Дупка : Две дупки
Материјал : кристално стакло, не акрилни или пластични
Количина : 2000pcs
Ако ви треба голема количина, pls остави порака за нас, исто Така, Ако сакате други бои, pls остави порака до нас. ние ќе ви обезбедиме добри производи и услуги за вас.

Детали

Шема:
Полна Боја
Големина:
M
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија,Големиот Настан,Венчавка,Денот на Вљубените,Божиќ
Бренд Име:
GALAXING
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DZ0368
Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Материјал:
k9 кристал Octagonal монистра
боја:
светло зелена
Употреба:
Лустерот Зрнца,монистра завеса
квалитет:
Врвот
Големина:
14mm
Количина:
2000pcs
дупка:
две дупки
Свеж

Избор на клиенти