.

.

New
Злато мраз свила завеса swags за позадина 20ft долго здолниште за свадба драпериите swags новите монтажни свадба swags декорации

Злато мраз свила завеса swags за позадина 20ft долго здолниште за свадба драпериите swags новите монтажни свадба swags декорации

DEN 2009.00
DEN 2160.00

Стока
Достапно.

у ќе не чека толку долго време. ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ :
Име : Нови Пристигнување Популарни Подготвени Направи Свадба Backdrops
Материјали : свила мраз
Големина : 6m должина. 3/обработка време 3-5 дена ќе биде во ред . Жал ми е што не прифаќа paypal.само да ми го покаже слика и да ни кажете ја бојата , големината.
тоа, исто така, може да биде табела декорација како подолу на сликите покажуваат
боја картичка : некои најчесто ги користат боја . 1 : чиста бела, 2 : слонова коска/млеко бела ,7 : розова ,10 : светло розова ,18 : жолта ,23 : виолетова , 24 : црна ,15 : црвена,30 : злато ,34 : сина,35 : црвено вино Ако ви треба друга боја остави порака до нас
(bacause на камера и монитор ,можеби некои грешки ,ве молиме разбирање )
или u може да ми даде свој слики .ИМА НЕШТО У МОРА да се ПРОЧИТА : 1/За плаќање ,ние прифаќаме Web Money, Western Union, Qiwi паричник, Boleto, SOFORT Банкарство итн.
3/ слика ќе биде малку боја разлика со вистински materil бидејќи на светлината и екрани причина.ние може да направи клиентот направен !
. (mach за 3*6m позадина)
Боја : само да ни оставите порака да ни каже бојата број грабеж
Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебни , настан,Банкет Настани, Украси и сл.
Пакет се вклучени : На листата е за завеса само, без мислења ,светла,венец,додатоци или стои КЛИЕНТ НАПРАВИ : 1/Ние може да им обезбеди на клиентите направи услуга за бојата ,големината и обликот. 2/Сите цената не вклучува клиент данок ,тоа е клиентот одговорност,Ако тарифите се генерирани, ве молиме да обрнете во навремено.

Детали

боја:
Бургундија, Портокалова, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта, Виолетова, Беж, Розово, Сино Небо
Број На Модел На:
свадба позадина
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба & Ангажман
Материјал:
Платно
Спецификација:
6m
Свеж

Избор на клиенти