.

.

New
Сет од 6 Зелена Хартија Фан Pinwheel Позадина,Хартија позадина За Свадба позадина Гигант хартија Цвеќиња Бебе Туш Роденден Оркестарот

Сет од 6 Зелена Хартија Фан Pinwheel Позадина,Хартија позадина За Свадба позадина Гигант хартија Цвеќиња Бебе Туш Роденден Оркестарот

DEN 364.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


Здраво драги пријатели,
Ви благодариме за изборот на нашите шарени хартија фанови. Овие фанови се направи убав квалитет на хартија во различни бои за да одговара на вашиот настан.
Секој сет содржи 6 фанови вклучувајќи стрингови.
2 од 16 инчи (appox. 40cm),
2 од 12 инчи (прибл. 30cm),
2 од 8 инчи (appox. 20cm).
Тие се совршено декоративни реквизити за вашата свадба, роденден, бебе туш, крштевки, карневал, бебе соба декорација.
Се чувствуваат слободни да побарате ако имате било какви прашања преку испраќање ни пораки.

Детали

Повод:
Број На Модел На:
хартија фан
Шема:
Цвет,Шарени,Полна Боја,Точка
is_customized:
Yes
Материјал:
хартија & фолија
Свеж

Избор на клиенти