.

.

New
16:9 Отворено Филм гумени мобилен екран, Гумени Воздух Екран, гумени телевизиски екран

16:9 Отворено Филм гумени мобилен екран, Гумени Воздух Екран, гумени телевизиски екран

DEN 41280.00

Стока
Достапно.

Сопствени направени достапни,како големина,боја,лого,и така натаму.Превозот цена што се плаќа доза не вклучуваат увоз доход, бидејќи секоја земја ќе наплаќаат различни данок по разни стоки,повеќе или помалку, што не можеме да го знаеме и за контрола,што може да истрага во вашата локална царинска за тоа.
ОЕМ И ODM
Прифатливо
Употреба
Погоден за изнајмување, препродава или рекламирање, бизнис,шоу, вести конференција, свадба,забава, Verious Фестивал,Спорт, Емисии, Настани, Концерти, Промоции, Изложби, Раси, Перформанси,приватна употреба итн
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Крстот-Тестирање и Проверка пред превозот. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или надоместок, ако е можно. во текот на единица со двојно или тројно крои accordiing на големината на предмети
2. Јажиња и sandbags
4.Мала тежина објект кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,однесете го portablely на вашиот настан место.ве молиме контактирајте со нас.ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне боја неусогласеност.Led гумени производи доаѓаат со светилки,далечински контролер. Нашата служба за корисници материјал е многу proffesional, ова е снабдувач кој може да нудат бесплатен дизајн и брз цитат по добивање на вашата детална потреби.

Детали

боја:
бела и црна
Големина:
L
Повод:
Број На Модел На:
3А-XS170826019
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Бренд Име:
Аце Воздух Уметност
Материјал:
210 D оксфорд ткаенина со СТП обложени
Примена:
Партија,свадба, Ноќен клуб, Настан, Рекламирање, Промоција, саем
Certifaction:
CE/UL Сертифицирани
Материјал:
210D оксфорд ткаенина со СТП обложени
компресор:
Меѓу Надворешните Компресор
логото:
Никој
Производство Инженеринг:
Шиење и Кроењето
Дува Режим:
Постојано дува со електричен вентилатор
Големина:
6 M or customized
дизајн:
Нашите дизајн или прилагодени
Работа Напон:
110~120V или 220~240V
Свеж

Избор на клиенти