.

.

New
Моден Прилагодено Свадба Позадина Злато Краток Стил Свадба drape Завеса За Individuation свадба декорација 3*6M

Моден Прилагодено Свадба Позадина Злато Краток Стил Свадба drape Завеса За Individuation свадба декорација 3*6M

DEN 8928.00

Стока
Достапно.

( ако ви треба било која друга преработка ,Цената ќе се менува со процесот ви треба ) . Ви благодариме !
Цената што ја платиле тоа е само за позадина завеса без други assessories како рамка ( род ,стојат) , светла и венец,цвеќиња и слично на слик. На backdrops имаш, тоа е само еден парчиња .

Детали

Повод:
Шема:
Ангел,Солидна Боја
is_customized:
Yes
Материјал:
мраз свила
Број На Модел На:
wbs2125
Бренд Име:
DesserXixi
Свеж

Избор на клиенти