.

.

New
A0015425918 PDC Паркинг Сензор за W202 W208 W220 W638 W210 C230 C280 S430 S500 CLK320 0015425918

A0015425918 PDC Паркинг Сензор за W202 W208 W220 W638 W210 C230 C280 S430 S500 CLK320 0015425918

DEN 561.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


Детали

OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Исландски,Словенечки,Велшки,руски,албански,Шпанија Баскиски,фински,македонски,чешки,Јапонски,литвански,Булова текст (холандски Јужна Африка),ерменски,германски,Урду Индија,естонските,Русија,англиски,корејски
Бренд Име:
Heng-СЛУШАЈТЕ
Име На Модел:
0015425918
Материјал Тип:
pastic
Тип:
Невидливи
Разговор Опсег:
3m
Свеж

Избор на клиенти