.

.

New
4PCS 89341-58010-B0 89341-58010 PDC Ултразвучно Копија Помош Паркинг Сензор Одговара на Тојота Alphard

4PCS 89341-58010-B0 89341-58010 PDC Ултразвучно Копија Помош Паркинг Сензор Одговара на Тојота Alphard

DEN 2365.00
DEN 3071.52

Стока
Достапно.

Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Ви благодариме за пребарување на објектот. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации штом Aliexpress ни овозможи да ја напуштат повратни информации. Единствениот начин да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери вашиот оригинален дел број, исто така можете да се јавите на вашиот локален дилер или е-мејл мене за помош. Имаат среќен шопинг искуство и убав ден! : )
. Делови број : 89341-58010-B0
2. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка. Имаме стотици видови на паркинг-сензори и тоа ќе се вклопуваат речиси сите модели. Сите проблемот може да се реши со добра комуникација. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и пет ѕвезди. Ако имате било истрага во врска со објектот, ве молиме преку стои внатре писмо или e-mail за да не контактирате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро, ако нема одговор за вас во рок од 48 часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Ако имате некој проблем со боја, големина, квалитет или друг проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација. Како што знаете тоа е еднакво на следните делови број : GM13300715,0 263 013 002, 8934158010 A0,89341 58010 A0, 89341-58010,8934158010,89341 58010, 89341-58010-C0,PS341 D3 C0
4. За Боја : Поради разликата помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, само резерви се за референца.

Детали

OSD Language:
Име На Модел:
89341-58010-B0 89341-58010
Бренд Име:
СОРГО
Тип:
Видлив
Разговор Опсег:
1
Материјал Тип:
Стандард
Производителот Дел Број:
89341-58010-B0
Осветленост Дел Број 1:
GM13300715,0 263 013 002, 8934158010B0,89341 58010 A0,
Осветленост Дел Број 2:
89341-58010,8934158010,89341 58010, 89341-58010-C0,PS341D3C0
Автомобил Производител:
Тојота
Свеж

Избор на клиенти