.

.

New
(10pcs) Паркинг PDC Обратна Сензор За 5er E60 E61 X3 Х5 X6 E83 E70 E71 66209231287 66209139868 66209233037 9231287 9139868

(10pcs) Паркинг PDC Обратна Сензор За 5er E60 E61 X3 Х5 X6 E83 E70 E71 66209231287 66209139868 66209233037 9231287 9139868

DEN 3674.00
DEN 4175.52

Стока
Достапно.


Детали

OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Исландски,Словенечки,Велшки,руски,албански,Шпанија Баскиски,фински,чешки,македонски,Јапонски,литвански,Булова текст (холандски Јужна Африка),ерменски,германски,Урду Индија,естонските,Русија,англиски,корејски
Бренд Име:
Heng-СЛУШАЈТЕ
Материјал Тип:
pastic
Име На Модел:
66209139868
Тип:
Невидливи
Разговор Опсег:
3m
Свеж

Избор на клиенти