.

.

New
Бесплатен превозот Нови PDC Паркинг Сензор CJ5T-15K859-АА за Ford CJ5T15K859AA

Бесплатен превозот Нови PDC Паркинг Сензор CJ5T-15K859-АА за Ford CJ5T15K859AA

DEN 580.00
DEN 667.20

Стока
Достапно.


Детали

OSD Language:
Бренд Име:
Heng-СЛУШАЈТЕ
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
CJ5T-15K859-АА
Тип:
Невидливи
Разговор Опсег:
3m
Автомобил Производител:
Ford
Име На Модел:
CJ5T-15K859-АА
одговараат на автомобилот:
Ford Focus/Fiesta/C-Max
Разговор Опсег:
3m
Свеж

Избор на клиенти