.

.

New
(10pcs)Бесплатен превозот Авто Делови Вистински 3 Pin PDC Паркинг Сензор Наназад Предни Задни ОЕМ 4F23-15K859-АА 3F2Z-15K859-ДИПЛОМА За Форд

(10pcs)Бесплатен превозот Авто Делови Вистински 3 Pin PDC Паркинг Сензор Наназад Предни Задни ОЕМ 4F23-15K859-АА 3F2Z-15K859-ДИПЛОМА

DEN 3794.00
DEN 4463.52

Стока
Достапно.


Детали

OSD Language:
Бренд Име:
Heng-СЛУШАЈТЕ
Име На Модел:
3F2Z-15K859-БА
Материјал Тип:
Пластични
Тип:
Невидливи
Разговор Опсег:
3m
Автомобил Производител:
Ford
Име На Модел:
3F2Z-15K859-БА
одговараат на автомобилот:
За Ford Fiesta Фокус Фузија Mondeo Tourneo
Разговор Опсег:
3m
Свеж

Избор на клиенти