.

.

New
НОВИ 89341-0C010-C0 PDC Паркинг Сензор за Тојота

НОВИ 89341-0C010-C0 PDC Паркинг Сензор за Тојота

DEN 2351.52

Стока
Достапно.


НОВИ 89341-0 C010-C0 PDC Паркинг Сензор за Тојота Тип на паркинг сензор систем Бренд CCQAP ОЕМ Бр 893410 C010 C0 Категорија Автомобил Обратен Помош Автомобил Направи за Тојота Точка име Ултразвучно сензор за Инсталација Браник Напон 12 V Плаќање T/T,Western Union,Paypal и така Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натаму Гаранција 1 Година Квалитетот на Висок квалитет
Проценетите време на испорака : ОбластМетоди e Packet Кина Пост Воздух Mail локација за подигнување на Глобалната Mail DHL Express Услуга Продолжение.

Детали

OSD Language:
Англиски
Материјал Тип:
Стандард
Име На Модел:
89341-0C010-C0
Тип:
Невидливи
Бренд Име:
ONYPEI
Разговор Опсег:
50
Име на производ:
Сензор, парк им се помогне на сензор
Автомобил Производител:
За Тојота
Свеж

Избор на клиенти