.

.

New
4pcs паркинг 04727752AA 19224AR Црна PDC Паркинг Помош Браник Објект Сензор Радар Обратна Помогне за Dodge Chrysler

4pcs паркинг 04727752AA 19224AR Црна PDC Паркинг Помош Браник Објект Сензор Радар Обратна Помогне за Dodge Chrysler

DEN 972.00
DEN 1080.00

Стока
Достапно.


Сите Наши производи за поддршка на големо, ве молиме контактирајте ме пред ставање на налози.благодарам многу!!!
Сите руски клиенти, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,ви благодарам многу !
Наслов : Паркинг Растојание Контрола / Паркинг Систем
Реден број : 04727752 AA 19224 AR (Црна)
Дисплеј работна температура : -20 - 70
Откривање на далечина : 0.3 - 3.0 m
Главната кутија големина : 8 X5 X4cm

Детали

OSD Language:
Разговор Опсег:
0.3 m
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
Heng-СЛУШАЈТЕ
Име На Модел:
04727752AA
Тип:
Невидливи
Свеж

Избор на клиенти