.

.

New
4 парчиња 6620 9233037 Ултразвучно Обратно Паркинг Сензор За BMW X3 E83 Х5 E70 X6 E71 E72 66209233037

4 парчиња 6620 9233037 Ултразвучно Обратно Паркинг Сензор За BMW X3 E83 Х5 E70 X6 E71 E72 66209233037

DEN 1370.40

Стока
Достапно.

Ако добиете предмети кои имате било какви проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и обезбеди фотографии, ние ќе ја или рефундирање на дека. е прифатена . Како western union,Телеграфска трансфер. 24 часа да ви служи. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Се врати превозот цена е да се плати од страна на Купувачот.
По комуникации, ако не сте задоволни со оваа трансакција, за жал, можеби ќе треба наплата/враќање и замена :
Ние понуда не помала од 30 дена за да се врати и враќање политики.

Детали

Материјал Тип:
Стандард
Име На Модел:
6620 9233037
Тип:
Невидливи
Бренд Име:
ONYPEI
Разговор Опсег:
50
Име на производ:
Сензор, парк им се помогне на сензор
Автомобил Производител:
за BMW
Свеж

Избор на клиенти