.

.

New
PDC Паркинг Сензор за Тојота 89341-28311

PDC Паркинг Сензор за Тојота 89341-28311

DEN 1640.64

Стока
Достапно.

Но, ние не ќе го прифати враќањето ако објектот оштетени од страна на купувачот оперативните грешки.се разбира други услови за плаќање треба вашата дополнителен услов пред вашата понуда .
Обично, ние ќе брод наредби надвор и вчитување на следење на број во рок од 1-2 дена(од понеделник до петок од 9 : 00 часот-6 : 00pm) откако ќе заврши плаќање.

Детали

OSD Language:
Англиски
Материјал Тип:
Стандард
Име На Модел:
89341-28311
Тип:
Невидливи
Бренд Име:
ONYPEI
Разговор Опсег:
50
Име на производ:
Сензор, парк им се помогне на сензор
Автомобил Производител:
За Тојота
Свеж

Избор на клиенти