.

.

New
1pcs оригинални Црн Автомобил Обратен Радар Ултразвучно Паркинг Сензор За Hyundai /Kia 86620 35001 86620-35001Hyundai Tucson IX35

1pcs оригинални Црн Автомобил Обратен Радар Ултразвучно Паркинг Сензор За Hyundai /Kia 86620 35001 86620-35001Hyundai Tucson

DEN 514.00
DEN 571.20

Стока
Достапно.


Сите Наши производи за поддршка на големо, ве молиме контактирајте ме пред ставање на налози.благодарам многу!!!
Сите руски клиенти, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,ви благодарам многу !
Наслов : Паркинг Растојание Контрола / Паркинг Систем
Автомобил направи : Hyundai
Реден број : 86620-35001
Дисплеј работна температура : -20 - 70
Откривање на далечина : 0.3 - 3.0 m
Главната кутија големина : 8 X8 X6cm

Детали

OSD Language:
Разговор Опсег:
0.3 m
Бренд Име:
Heng-СЛУШАЈТЕ
Име На Модел:
86620-35001
Тип:
Невидливи
Материјал Тип:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти