.

.

New
89341-58010 Паркинг Сензор PDC Пластични Паркинг Растојание Контрола за Тојота Alphard

89341-58010 Паркинг Сензор PDC Пластични Паркинг Растојание Контрола за Тојота Alphard

DEN 647.04

Стока
Достапно.

Опис
PDC паркинг растојание контрола е безбедноста на помошен уред за паркинг или наназад.
За директна замена за стариот или носи паркинг сензор PDC.
Замена на дел број : 89341-58010.
Погоден за Тојота Alphard.
Изработен од пластика, лесни, тешки и трајни.
-Мора да има ставка за вашиот автомобил.
Лесен за употреба.
Спецификација :
Боја : покаже како слики.
Материјал : пластика.
Замена на дел број : 89341-58010.
Fitment :
За Тојота
Alphard (MNH10) [GR] 2003-2008
Alphard G/V (ANH1#,MNH1#) [JP] 2002-2008
Alphard ХВ (ATH10) [JP] 2003-2008
Забелешка
Таму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.
Пакет се вклучени :
1* Паркинг сензор PDC.

Детали

Бренд Име:
Dewtreetali
Тип:
Невидливи
Име На Модел:
CZ4699
Материјал Тип:
Пластични
Разговор Опсег:
-
Свеж

Избор на клиенти