.

.

New
Лесно се инсталира HD 3D Автомобил Опкружувачки Приказ на Систем за Следење 360 степени Возење Птици eye View Панорама 4 Камери 4-CH DVR Рекордер

Лесно се инсталира HD 3D Автомобил Опкружувачки Приказ на Систем за Следење 360 степени Возење Птици eye View Панорама 4 Камери

DEN 19610.40

Стока
Достапно.


Не грижете се за јазик ,тоа може да се постави на англиски јазик !
Функција :
Тоа јасно може да и навистина се покаже вашиот автомобил е возење состојба, се Елиминира слепи точки, направете ја вашата возачки лесно и безбедно.Квалитетот на сликата направена со камерата ќе биде сиромашна и така што калибрација грешка ќе се зголемува. Во цел за брзо да ја прими стоката, Ние ќе го отстрани далечински управувач батерија , ве молиме да се разбере, дека батеријата модел е CR2025
2.
П : На аголот дел од сликата е празно
A : Овие проблем може да биде предизвикана од камерата сама по себе, ве молиме бидете сигурни дека ако камерата добие доволно пиксели содржина по камерата инсталација(без разлика дали инсталацијата позиција е премногу блиску до земјата)
Нашите Услуги
1、Ние сме првата компанија на развие SVW систем.
6、Нашите SVW е сензор со висока точност, стабилни перформанси.
Системот може да се изгради 3 D виртуелна реалност, Тоа е како да гледате на вашиот автомобил, од различни агли во небото.
5、Домаќин кутија преку 3 милиони километри тест. Преку интерконекција со возило, автобус, системот може да биде преку брзина, тезги, лево и десно се претвори сигнал, далеку светлина и други сигнали, за да се постигне брзо префрлање на гледање / image за да се избегне возачот "треска" ситуација.
7、SVW систем може да се користи во rainny, магла и други inclement времето.
4 Супер широк агол(над 180 степен) HD Камери, Водоотпорен IP67,Лесна Спојување Технологија, Ноќен визија.
Кога ќе се вози, Тоа јамки 4 камери за снимање HD 720 P видео ,Во паркинг, кога автомобилот средби вибрации, ќе почне на камерата за да снимате видео.
2018 Најновите 3 D HD Универзална Опкружувачки Приказ на Систем за Следење на Сите Круг Паркинг Автомобил Безбедност Снимање 4-CH DVR Рекордер 360 степени Возење Рекорд Птица Видите Лесна Панорама Систем Пред Лево Десно Задна Камера Страна Камери со G Сензор
Опис На Производот
Она што е спецификација на SVM Опкружувачки Приказ на Систем за Мониторинг ?
*Ако автомобил должина повеќе од 6m,ние препорачуваме да се купи модел,ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Тип:
Видлив
Име На Модел:
ADT-SVM
Бренд Име:
BSM
OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Англиски
Разговор Опсег:
3m*8m
Материјал Тип:
Висок Quanlity Пластика
Име на производ:
Опкружувачки Приказ На Систем За Следење
Камерата:
4*Автомобил Мулти-агол на Камерата
Функција:
Изградба на 3D виртуелна реалност
Видео Пиксели:
hd 720p
снимачот:
32g
Водоотпорен:
IP67
Интерфејс:
AV НАДВОР и HDMI
далечинскиот:
Да, без батерија
Автомобил модел:
Универзална
Инсталација:
Лесно се инсталира не вежба
Свеж

Избор на клиенти