.

.

New
Паркинг сензор 25994-PA009 паркинг сензор за Јапонски автомобил

Паркинг сензор 25994-PA009 паркинг сензор за Јапонски автомобил

DEN 1200.00

Стока
Достапно.


Детали

Име На Модел:
25994-PA009
OSD Language:
Англиски
Материјал Тип:
Стандард
Тип:
Невидливи
Бренд Име:
ONYPEI
Разговор Опсег:
50
Име на производ:
Сензор, парк им се помогне на сензор
Автомобил Производител:
за Јапонски автомобил
Свеж

Избор на клиенти