.

.

New
4pcs автомобил Браник Објект Сензор Радар Паркинг Сензор за CHRYSLER Jeep Grand Cherokee 1EW63KW3AA 1EW63KTMAA 1EW63KRAAA 1EW63KLBAA

4pcs автомобил Браник Објект Сензор Радар Паркинг Сензор за CHRYSLER Jeep Grand Cherokee 1EW63KW3AA 1EW63KTMAA 1EW63KRAAA 1EW63KLBAA

DEN 972.00
DEN 1080.00

Стока
Достапно.


Сите Наши производи за поддршка на големо, ве молиме контактирајте ме пред ставање на налози.благодарам многу!!!
Сите руски клиенти, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,ви благодарам многу !
Наслов : Паркинг Растојание Контрола / Паркинг Систем
Реден број : 1 EW63 KW3 AA (бела) 1 EW63 KTMAA(кафе) 1 EW63 KRAAA (црвено) 1 EW63 KLBAA (жолт)
Дисплеј работна температура : -20 - 70
Откривање на далечина : 0.3 - 3.0 m
Главната кутија големина : 8 X5 X4cm

Детали

OSD Language:
Разговор Опсег:
0.3 m
Бренд Име:
Heng-СЛУШАЈТЕ
Име На Модел:
1EW63KW3AA 1EW63KTMAA 1EW63KRAAA 1EW63KLBAA
Тип:
Невидливи
Материјал Тип:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти