.

.

New
8651A056 8651A056HA Автомобил Слепа Точка им Помогне на PDC Паркинг Сензор За Мицубиши Pajero Montero Outlander Grandis Спорт ASX

8651A056 8651A056HA Автомобил Слепа Точка им Помогне на PDC Паркинг Сензор За Мицубиши Pajero Montero Outlander Grandis Спорт

DEN 672.00

Стока
Достапно.

1 2004-008
За Мицубиши Colt МК VI [2004-2012] Hatchback 1.4 2004-2011
За Мицубиши Grandis NA_W [2004-2011] MPV 2.2 НЕ 4 WD 2007-2012
За нас
Ние сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!
Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!
Испорака
Сите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено.5 CZT 2008-2008
За Мицубиши Colt МК VI [2004-2012] Hatchback 1.0 Не права 2005-2011
За Мицубиши Outlander II 2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам! 2.
8651 A056 8651 A056 HA Автомобил Слепа Точка им Помогне на PDC Паркинг Сензор За Мицубиши Pajero Montero Outlander Grandis Спорт ASX
Внимание!!!
Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!
Примена :
За Мицубиши Colt МК VI [2004-2012] Hatchback 1. Се Врати И Повратни Информации 1.

Детали

OSD Language:
Разговор Опсег:
30cm да 250cm
Бренд Име:
Malcayang
Материјал Тип:
пластика, алуминиум
Тип:
Невидливи
Име На Модел:
8651A056HA
Автомобил Производител:
за Мицубиши
Свеж

Избор на клиенти