.

.

New
Паркинг Сензор PDC Sensor Паркинг Растојание Контрола Сензор за Ford Линколн Меркур DA5T-15K859-AAW

Паркинг Сензор PDC Sensor Паркинг Растојание Контрола Сензор за Ford Линколн Меркур DA5T-15K859-AAW

DEN 1195.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.


ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.
КОМПАТИБИЛНОСТ :

Детали

OSD Language:
Англиски
Име На Модел:
Дел Бр.
Материјал Тип:
Дел Бр.
Тип:
Видлив
Бренд Име:
GANGLE
Компанија:
GANGLE
Автомобил Производител:
за Ford Линколн Меркур
Свеж

Избор на клиенти