.

.

New
4 сензори за автомобил радар LED Дисплеј Ѕвончето паркинг сензор следи ѕвончето 9 бои за опција обратна сензор

4 сензори за автомобил радар LED Дисплеј Ѕвончето паркинг сензор следи ѕвончето 9 бои за опција обратна сензор

DEN 576.48

Стока
Достапно.

Овозможи да се спречи опасна и скапа судири
10. Ова најдобро цената е без мало боја кутија. Оперативен Напон Спектар : 9~16 V
3. Тежина на целиот комплет : 0. Големина на LED дисплеј : 9.5 m Линија
1 x Моќ Кабел
1 x Дупка Видов
2 x Двојно Двострано Лепило Подлога
1 x упатство
Тежина : 450g
Големина : 20*10*10см
. LED дисплеј : дигитални и 3-боја на светлина бар
8. Должина на кабел на LED дисплеј : 5m
3. И паркинг сензор за полнење доаѓа без мало поле. Големината на главната контрола кутија : 8. Работна Температура : -30~80°C
7. Откривање на мали објекти и барови
9. Откривање на далечина : 0 - 2. Ултразвучно Фреквенција : 40 KHz
6. Па ние ќе ја испрати на предмети без боја мало кутија,Љубезно се надевам дека ќе може да го разбере. 4 сензори
6. Го оценувате Моменталната : 20~200m A
4. Дисплеј Работна Температура : -20~60°C
Карактеристики :
1.
Автомобил LED Паркинг Сензор за Полнење Дисплеј 4 Сензори 22mm 12 V за сите автомобили се Јават Помош Копија Радарско Следење на Системот
Истакнува :
1.
Спецификација :
1. Се обезбеди зголемување на безбедноста за патници, пешаци и членовите на семејството кои се случи да биде околу поместување на возило. Бидејќи бојата на мало поле е тешка, и единечна цена(вклучува превозот) се додава повеќе. Напредни чипсет за зголемено покривање и откривање на
7.
Пакет вклучувајќи : (без мало кутија,tks за вашето добро разбирање!tks многу!)
1 x Главната Контрола Кутија
1 x LED Дисплеј
4 x Паркинг Сензори со 2.

Детали

Име На Модел:
SZCH-LH811A4R30
Бренд Име:
PolarLander
OSD Language:
Англиски
Разговор Опсег:
/
Материјал Тип:
Пластични
Тип:
Видлив
Свеж

Избор на клиенти