.

.

New
39680 TL0 G01 Паркинг Помош Паркинг Сензор За Хонда 39680TL0G01 39680-TL0-G01 Во Врвен Квалитет

39680 TL0 G01 Паркинг Помош Паркинг Сензор За Хонда 39680TL0G01 39680-TL0-G01 Во Врвен Квалитет

DEN 530.40

Стока
Достапно.


Детали

Материјал Тип:
Стандард
Тип:
Невидливи
Бренд Име:
ONYPEI
OSD Language:
Англиски
Име На Модел:
39680-TL0-G01
Разговор Опсег:
50
Име на производ:
паркинг сензор
Автомобил Производител:
За Хонда
квалитет:
Висок квалитет
Гаранција:
1 година
Напон:
12V
Инсталација:
браник
категорија:
автомобилот наназад помош
ОЕМ број:
39680-TL0-G01
Големина:
Normal
Тип:
паркинг сензор систем
Свеж

Избор на клиенти