.

.

New
Нова Пролет Жените Паркови Грб Зима Топла Јакна Жените Outerwear Маскирани Тенок Краток Поместена Јакна, Плус Големина L-4XL

Нова Пролет Жените Паркови Грб Зима Топла Јакна Жените Outerwear Маскирани Тенок Краток Поместена Јакна, Плус Големина L-4XL

DEN 1078.00
DEN 1960.32

Стока
Достапно.


ДОН Големина Должина
(cm) Рамо
(cm) Ракав
(cm) Биста
(cm) L 56 36 57 92 XL 57 37 58 97 2 XL 58 38 59 102 3 XL 59 39 60 106 4 XL 60 40 61 112 Белешки : Бидејќи рачно изработени мерка,pls дозволете 1-3cm грешка,ви благодариме!

Детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тежина:
About 0.5kg
Број На Модел На:
st026
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
Декорација:
Џебови
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
SABSTER
Пополнување:
Памук
Свеж

Избор на клиенти