.

.

New
Жешка Жени Зима Голема Вистински Raccoon Маскирани Војска Маскирна Плус Дебела Долги Палта Вистински Фокс Крзно Поставата Јакна Женски Vinho Jaquetas

Жешка Жени Зима Голема Вистински Raccoon Маскирани Војска Маскирна Плус Дебела Долги Палта Вистински Фокс Крзно Поставата Јакна

DEN 16665.00
DEN 23471.52

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Materail : 100% памук
Голем вистински raccoon крзно јака
Лагер : вистински фокс крзно (монтажни )
Стил : мода
Боја на располагање : 13 бои
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL
ВРЕДНОСТИ ве Молиме изберете големина внимателно ,Ако не се сигурни големина,
Можете да го напуштите вашиот мерење информации( тежина, висина,биста, половината, колковите )
кога ќе ставање на ред,дека ние може да ви помогне да се избере вистинската големина.
ви благодариме!!!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Бренд Име:
XINOBWA
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Собираат,Крзно,Џебови
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Број На Модел На:
8007
Тежина:
2KGS
Материјал:
Памук
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
Памук
Свеж

Избор на клиенти