.

.

New
Жените Дебели Топло Памук-Поместена Облека 2017 Зима Солидна, Обичните Маскирани Краток Женски Блузи Грб Со Патент Outerwear Јакна

Жените Дебели Топло Памук-Поместена Облека 2017 Зима Солидна, Обичните Маскирани Краток Женски Блузи Грб Со Патент Outerwear

DEN 963.00
DEN 1250.88

Стока
Достапно.

Тагови/Нема. Биста Shoudler Ракав Должина M 88cm/34.6" 38cm/15.0" 58cm/22.8" 60cm/23.6" L 92cm/36.2" 39cm/15.4" 59cm/23.2" 61cm/24.0" XL 96cm/37.8" 40cm/15.7" 60cm/23.6" 62cm/24.4" XXL 103cm/40.6" 41cm/16.1" 61cm/24.0" 63cm/24.8" 3 XL 108cm/42.5" 42cm/16.5" 62cm/24.4" 64cm/25.2" Напомена : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер,Простор Памук,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Декорација:
Џебови
Облека Должина:
Краток
Тежина:
0.5KG
Тип:
Редовни
Дебелина:
Дебели
Број На Модел На:
ZJ01103
Бренд Име:
WEIXINBUY
Пополнување:
Памук
Свеж

Избор на клиенти