.

.

New
2017 Нов Стил Долго Палто Мажите Бренд За Облека, Модни Долго Јакни Палта Mens Црна Overcoat Крзно Јака Грб

2017 Нов Стил Долго Палто Мажите Бренд За Облека, Модни Долго Јакни Палта Mens Црна Overcoat Крзно Јака Грб

DEN 4087.00
DEN 4752.00

Стока
Достапно.

Така на квалитетот е загарантирана. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако сте биле задоволни со оваа трансакција, ве молиме да одговори со сите 5 ѕвезди!
3. Ако не се задоволни нашите porducts, стр ls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да се направи проценка детали. Ние гарантираме vi100% slove било проблем за вас.
Напомена : Нашите производи со Азија големина.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
Цел број
Бројот на објектот sku
Сликата на неисправни монистра. И 5 ѕвезди за Детална евалуација Del вашата нарачка. Бесплатен превозот во светот
3. неформиран нас / евра, ние ви препорачуваме да изберете 1-2 поголема големина обично. Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, Вашиот пакет ќе ви биде доставен директно до куќата само еднаш или ќе испрати во вашиот локален поштата тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашиот id на персоналот да се соберат вашите предмети. Пораката ќе се одговори во рок од 24 часа (време на викендите не се вклучени)
5. Сите димензии се во табела големини, 1-3 см грешка е дозволено во податоците. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме ги споделите со нас вашата тежина, висина и биста информации и др. Но, вие треба да ја потврдите вашата фустан големина внимателно пред купување .

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Бренд Име:
KCAE
Број На Модел На:
NZY749
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Ацетат
Облека Должина:
Долго
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Јака:
Маскирани
Тип:
Редовни
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Пополнување:
Памук
Свеж

Избор на клиенти