.

.

New
GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за Лета IQ4411 Quad Energie 2 4.7 Модните СТП Кожа Прекрасна Кул Покрие Видиме Торба Штит

GUCOON Цртан филм Паричникот Случај за Лета IQ4411 Quad Energie 2 4.7 Модните СТП Кожа Прекрасна Кул Покрие Видиме Торба Штит

DEN 228.00
DEN 240.00

Стока
Достапно.


Опис :
Бренд : GUCOON
Состојба : 100% Мода Нови
Материјал : Кожа СТП
Боја : 21 Бои
Внатре Случај : Нема внатрешноста на силиконски или пластика, тоа има лепак налепница /лепак лента
Функција : Потпирачот, Паричник, Картичка Слотови, Рака
Трговија на големо/dropship : Поддршка
Се вклопуваат совршено за вашиот телефон за да се заштитат од шок, нула, нечистотија и други секојдневна употреба.
Компатибилен модел : за Лета IQ4411 Quad Energie 2 4.7" Пакување вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај 1 x Рака
Производот Се Покаже :
Предмети може да заинтересирани :

Детали

Функција:
Потпирачот
Бренд Име:
GUCOON
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Големина:
4.7inch Screen
Компатибилен Бренд:
ЛЕТААТ
Материјал:
СТП Кожа, а не Вистинска Кожа
Капка брод:
Поддршка
Мажите Корист Бои:
Черепот Тигар Волкот Фокс Маскирна Пиратски
Жените Корист Бои:
Ајфеловата Кула Пеперутка Мачка Писе Куче Був Цвет Девојки Tatto Campanula
Состојба:
Нова Мода
Внатре Случај:
Не внатрешноста на силиконски или пластични случај
Стил:
Лепак Налепница / Лепак Лента
Модел На Телефон:
за Лета IQ4411 Quad Energie 2
Свеж

Избор на клиенти