.

.

New
Xiaomi HM Забелешка картичка капакот на држачот за случај за Xiaomi Redmi Забелешка 1 LTE, 4G кожа телефон случај ултра тенок паричникот прекривачот

Xiaomi HM Забелешка картичка капакот на држачот за случај за Xiaomi Redmi Забелешка 1 LTE, 4G кожа телефон случај ултра тенок

DEN 228.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Xiaomi HM Забелешка картичка капакот на држачот за случај за Xiaomi Redmi Забелешка 1 LTE, 4 G кожа телефон случај ултра тенок паричникот прекривачот
За i Phone За Sansung За Smasung За Huawei За Xiaomi За Meizu За Леново Oneplus Letv За Sony За Sony
Опис На Производот>>>
Оригинален Бренд Телефон Торба Ракав Торбичка
Добро Стојат Функција За Најдобри Екранот За ТЕЛЕВИЗИЈА, Филм,Видео, Музика
Тесно Се Заштити Телефонот Од Нула, Нечистотија,Намалувањето
Промоција Совети >> >
Обезбеди вистински слики за препродавач!
Се меша бојата е поддржана! Само имајте на ум во вашата нарачка!
Дали дизајни според клиенти барања
Над 2 компјутери е најпосакувана, ќе добиете 3 % off масовно на цена!

Детали

Материјал:
За redmi забелешка
Бренд Име:
Bova
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Со Картичка Џеб,Потпирач,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн:
Обична,Гроздобер,Бизнис
Големина:
5.5-inch
Карактеристики:
Добар квалитет
Applicate Модел:
За Xiaomi Redmi Забелешка 1
квалитет:
Висок
Фото За Препродава:
Поддршка
Пакетот Вклучува:
1 Предмет + 1 Lanyard
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа
Свеж

Избор на клиенти