.

.

New
WolfRule сфор Покрие Huawei Y3 2017 Случај Shockproof Флип СТП Кожа & Силикони Паричникот Телефон Торба Случај За Huawei Y3 2017 Покрие 5

WolfRule сфор Покрие Huawei Y3 2017 Случај Shockproof Флип СТП Кожа & Силикони Паричникот Телефон Торба Случај За Huawei Y3 2017

DEN 177.00
DEN 201.12

Стока
Достапно.


[Компатибилен Модел ] :
За Huawei Y3 2017
[Телефон Големина] :
5.0 инчен
[Функција] :
Флип Кожа + Мулти-Картичка Слот + Рачна Ташна + Моден Стил
[Функција] :
Назад Заштита Shockproof + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика !

Детали

Бренд Име:
Wolfrule
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Со Картичка Џеб,Потпирач
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Ткаеше,Бизнис,Обичен
Големина:
Case For Huawei Y3 2017 5.0''
Карактеристики:
Флип Случај, СТП Кожен Паричник Holster Маска
Материјал:
СТП Кожа & Меки Силиконски
Функција:
Детелина Кожен Паричник
Стил:
Моден
Funtion:
Со Мулти-Слот
Бесплатен превозот :
Поддршка Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
компатибилен за:
Случај За Huawei Y3 2017
Големина:
5.0 inch
Свеж

Избор на клиенти