.

.

New
година Луксузни Паричникот СТП Кожа Случај За Samsung Галакси J1 Мини J105 J105H J105F / J1 Nxt Дуа Флип Заштитна Телефон Задниот Поклопец

година Луксузни Паричникот СТП Кожа Случај За Samsung Галакси J1 Мини J105 J105H J105F / J1 Nxt Дуа Флип Заштитна Телефон

DEN 155.00
DEN 193.44

Стока
Достапно.


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. 2016 година Луксузни Паричникот СТП Кожа Случај За Samsung Галакси J1 Мини J105 H J105 F / J1 Nxt Дуа Флип Заштитна Телефон Случај Задниот Поклопец
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот кожа случај телефон школка задниот поклопец. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%.

Детали

Материјал:
кожа
Карактеристики:
Луксузна СТП кожа
Бренд Име:
MODAZONGYE
дизајн:
Обична
Тип:
Паричникот Случај
Големина:
4.0 inch
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Dropshipping:
Поддршка
микс боја:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Додаток Тип:
Moblie Телефон Торба
квалитет:
Висок квалитет
Компатибилен 1:
За Samsung Галакси J1 Мини J105 Случај
Компатибилен 2:
За Samsung Галакси J1 Мини Случај
Компатибилен 3:
За Samsung Галакси J1 Nxt Случај
Компатибилен 4:
За Samsung Галакси J1 Мини J105H J105F
Свеж

Избор на клиенти