.

.

New
Аниме Hetalia Светската Серија Синтетички Кожа Краток Исклучителна Паричникот/Копче Чанта

Аниме Hetalia Светската Серија Синтетички Кожа Краток Исклучителна Паричникот/Копче Чанта

DEN 410.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Аниме Синтетички Кожа Паричник
ОПИС :
Аниме виткање копчето паричник по e xquisite процес, направен од висок квалитет на синтетички кожа, печатени со класични аниме фигури.
Тоа е погоден за младите, за студентите и за аниме фанови, исто така прилично добар подарок за вашите пријатели.
Повеќе од 30 видови во нашата продавница да се избере!
Виткање големина : 12x 10x 1.5 cm Материјал : Синтетички Кожа
ПАКУВАЊЕ :
1x Аниме Синтетички Кожа паричник

Детали

Тип На Објект:
Паричникот
Бренд Име:
NEWPECK
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Затворање Тип:
Не Патент
Објектот Ширина:
10
Објектот Висина:
1.5cm
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цртан филм
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Главен Материјал:
Микрофибер Синтетички Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Должина:
12cm
Објектот Тежина:
65g
Материјал Состав:
Микрофибер Синтетички Кожа
Паричници:
Стандард Паричници
Број На Модел На:
N/A
Свеж

Избор на клиенти