.

.

New
KZNI Женска Паричници и Purses Cowhide Кожа Паричници за Девојки Голема Чанта Ден Канџите Луксузни Паричникот 2068

KZNI Женска Паричници и Purses Cowhide Кожа Паричници за Девојки Голема Чанта Ден Канџите Луксузни Паричникот 2068

DEN 974.00
DEN 2784.00

Стока
Достапно.


modname=ckeditor Бренд KZNI Материјал Одлична Вистинска Кожа Големина
3*10*18 cm
1.2*3.9*7.1 инчен Колор Како се покаже во слика Забелешка, Бидејќи таму ќе биде 1-3cm прирачник за грешка при мерење.

Детали

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Носител На Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Објектот Висина:
10cm
Затворање Тип:
Hasp
Број На Модел На:
KZNI2068Walet
Шаблон Тип:
Шарени
Објектот Должина:
18cm
Паричници:
Стандард Паричници
Бренд Име:
kzni
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Стил:
Свежи
portemonnee:
trifold паричникот чанта монета патент
portefeuille femme:
долг кожен паричник жени
жените кодот за паричникот:
дизајнер монета чанта
женската чанта:
дизајнер паричникот жени со висок квалитет
дами кожа паричници:
бонбони паричник
паричникот за кредитни картички:
популарната чанта
дами чанта:
кредитна картичка во држачот
кожна чанта:
женски паричник
промена чанта:
паричникот карта носителот
пари торба:
чанта пари
Свеж

Избор на клиенти