.

.

New
PMSIX 2018 Нови Cowhide Дами Вистинска Кожа Паричници Врежана Цвет Wristlet Телефон Паричникот Жените Дизајнер Вечер Чанти P410018

PMSIX 2018 Нови Cowhide Дами Вистинска Кожа Паричници Врежана Цвет Wristlet Телефон Паричникот Жените Дизајнер Вечер Чанти P410018

DEN 1360.00
DEN 2345.28

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Бренд : Pmsix
Материјал : Вистинска кожа
Боја : Бела/Црвена
Нето тежина : 0.35 kg
Големина на : 19.5*10*2.5 см( H*L*D, 1cm=0.394 инчен,1inch=2.54 см )
Белешки : 1, Таму можеби 1-3cm толеранција на грешка, поради различни методи на мерење
2, Боја разлика постои меѓу монитори за компјутери, 3, Голема површина врежана, случаен сечење, т тој модел не може да биде ист како слики, ве молиме да преовладуваат во вид,ви благодариме!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
P410018
Декорација:
Цвеќиња,Цртан Филм За Печатење
Објектот Тежина:
0.3KG
Бренд Име:
Pmsix
Објектот Висина:
3.94inch
Објектот Должина:
7.67inch
Објектот Ширина:
1inch
Шаблон Тип:
Флорални
Паричници:
Стандард Паричници
Декорација:
Втиснување
Свеж

Избор на клиенти