.

.

New
Вистинска Кожа Паричникот Жените Паричници и Жена Purses Дизајнер Бренд Famouss краток Монета Спојки Торба Чанта Карта Носителот

Вистинска Кожа Паричникот Жените Паричници и Жена Purses Дизајнер Бренд Famouss краток Монета Спојки Торба Чанта Карта Носителот

DEN 526.00
DEN 955.20

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Паричникот
Објектот Висина:
11.5cm
Шаблон Тип:
Камен
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Носителот,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Стил:
Моден
Бренд Име:
SYNARA
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Ширина:
2.2cm
Паричникот Должина:
Краток
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Hasp
Декорација:
Sequined
Објектот Должина:
9.5cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Паричници:
Стандард Паричници
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
G522
Пол:
За Тинејџерки Децата Ученици Жените Унисекс Женски
ОЕМ:
Да ,Ние го Прифаќаме ОЕМ
Материјал:
Вистинска Кожа
Стил:
Моден Европски и Американски Стил Спорт sac главен Softback Гроздобер
Име за друга Држава:
паричник,carteira,чанти,паричници,држачот,кожен паричник,монета чанта
Опис:
3 картичката во држачот,1 слика носителот,1 монета џеб,2 Забелешка Оддел
Големина:
11.5*9.5*2.2 CM
Функција:
Долар Цена Со Висок Квалитет Лето Стил Шопинг Онлајн Евтини Плажа
Свеж

Избор на клиенти