.

.

New
Нови Пристигнување Паричникот Дама Мултифункционален Чанта Долго Стил Патент Масло, Восок Cowhide Затворање Огромен Капацитет Мода Чанта Пари Ба

Нови Пристигнување Паричникот Дама Мултифункционален Чанта Долго Стил Патент Масло, Восок Cowhide Затворање Огромен Капацитет

DEN 1464.00
DEN 2870.40

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Монета Џеб,Фото Држачот За Внатрешни Работи Слот Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Број На Модел На:
CKN007
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Објектот Ширина:
9.5cm
Објектот Должина:
19cm
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Објектот Висина:
2cm
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Бренд Име:
caacoo
Објектот Тежина:
0.2kg
Паричници:
Стандард Паричници
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти