.

.

New
торба повторно 031317 нова жешка девојка долго дизајн мода патент паричникот женската чанта

торба повторно 031317 нова жешка девојка долго дизајн мода патент паричникот женската чанта

DEN 571.20

Стока
Достапно.

торба повторно 031317 нова жешка девојка долго дизајн мода патент паричникот женската чанта

Детали

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче На Синџирот На Носителот,Фото Носител На Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Passcard Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Стил:
Моден
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Паричникот Должина:
Долго
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Ширина:
2.5cm
Затворање Тип:
Hasp
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Должина:
10cm
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU
Објектот Висина:
21cm
Големина:
21*10*2.5 cm
Свеж

Избор на клиенти