.

.

New
JOYIR 2017 Вистинска Кожа Мажите Паричници Hasp Патент Дизајн Бизнис Машки Паричник Мода Чанта Карта Носителот Долго Спојки Паричникот 9306

JOYIR 2017 Вистинска Кожа Мажите Паричници Hasp Патент Дизајн Бизнис Машки Паричник Мода Чанта Карта Носителот Долго Спојки Паричникот

DEN 979.00
DEN 1398.24

Стока
Достапно.


Опис На Производот :
Модел : 9306 Материјал : Вистинска Кожа Големина : 19.5 L x 1.5 D x 9.5 H cm Боја : кафе Тежина : 0.17 KG Бренд : JOYIR Стил : паричникот MOQ : 1 Компјутер Цена : врз Основа на Количеството Дизајн : Мода / Повик
СЛИКИ :
Pls забелешка боја еднаш цел,ви благодариме!
Pls замечает цвет как только заказ, спасибо!

Детали

Тип На Објект:
Паричникот
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Повик
Објектот Тежина:
0.17kg
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
9306
Затворање Тип:
Hasp
Бренд Име:
joyir
Објектот Должина:
19.5cm
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
9.5cm
Паричници:
Стандард Паричници
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Свеж

Избор на клиенти