.

.

New
FVIP Нова 3D Аниме Паричникот DC Џокер Харли Quinn Прашувам Жените Цртан филм Краток Чанта Со Монета Џеб Држачот на Бесплатен Превозот

FVIP Нова 3D Аниме Паричникот DC Џокер Харли Quinn Прашувам Жените Цртан филм Краток Чанта Со Монета Џеб Држачот на Бесплатен

DEN 232.80

Стока
Достапно.


Најголемиот дел Цена : 5% попуст купи повеќе од 3 еез
Додадете нашата продавница,ќе добиете попуст.

Детали

Тип На Објект:
Паричникот
Објектот Должина:
4.5inch
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Носител На Патент Poucht,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Краток
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Тежина:
70g
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал Состав:
СТП +Силика Гел
Бренд Име:
FVIP
Затворање Тип:
Не Патент
Објектот Ширина:
1.5cm
Број На Модел На:
QW
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Висина:
3.7inch
Главен Материјал:
PU
Свеж

Избор на клиенти