.

.

New
година Нови Моден Бренд Женска Паричници И Purses СТП Кожа Дами Паричникот Познатиот Бренд Жените Паричник

година Нови Моден Бренд Женска Паричници И Purses СТП Кожа Дами Паричникот Познатиот Бренд Жените Паричник

DEN 407.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Паричникот
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Ширина:
0.5cm
Бренд Име:
Gsenmo
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
9cm
Затворање Тип:
Hasp
Внатрешни работи:
Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Материјал Состав:
СТП Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
18cm
Број На Модел На:
Бренд
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Објектот Тежина:
150g
Свеж

Избор на клиенти