.

.

New
TAUREN Нов Краток Паричникот Жените Монета Паричници Мажите Монета Чанта Вистинска Кожа Дама Патент Дизајн Со Паричка Чанта Џебови Краток Walet

TAUREN Нов Краток Паричникот Жените Монета Паричници Мажите Монета Чанта Вистинска Кожа Дама Патент Дизајн Со Паричка Чанта Џебови

DEN 1194.00
DEN 1990.56

Стока
Достапно.

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 1 дена откако плаќање е завршен. Такси превозот е платена од страна на купувачот.Ние испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20 до 40 дена. Пратката 1. Тоа е тешко да се купи кожени иста боја како слики, ве молиме во вид надвладее, ве молиме контактирајте со нас пред ставање цел колку што ќе ум бојата многу. Ние брод на светот, и сите производи во нашата продавница е бесплатен превозот. Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 50 дена. Повратни информации 1. Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство. Ако не примите објект по 40 дена,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
Детали
Услуга 1. Гаранција и се враќа Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши eyewear потреби. Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас. Боја засенчување Сите нашите предмети се за вистинска снимање, за технологија, прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен, и сите наши кесички се направени од 100% Вистински Кравја Кожа.

Детали

Бренд Име:
TAUREN
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Унисекс
Стил:
Гроздобер
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Краток
Декорација:
Црисс-Крос
Објектот Висина:
2.5cm
Објектот Должина:
13.1cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
9.5 cm
Материјал Состав:
100% Вистински Кожа
Број На Модел На:
краток паричник
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Патент Poucht,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Фото Носителот,Држачот На
Тип На Објект:
Паричникот
Карактеристики:
Краток Паричникот Жените Монета Паричници Мажите лична Карта вистинска Кожа Дама
Trending:
Ретро Паричникот За Мажите Долго Жена Паричници Случај вистинска Кожа Торба
Причина:
Гроздобер Паричникот Мажи Жени За 2018 Картичка Монета чанта
Обликот:
Вертикална
Тврдост:
Мека
ОДГОВАРА ЗА:
Жени,Жени,Мажи,Студентите,Момчиња,Девојки,Женски,Машки
Функција:
паричник,спојки,монета чанта
Производство:
Рачно изработени
Поддршка:
Пад на превозот
Свеж

Избор на клиенти