.

.

New
QOONG Обичај Букви од не ' Рѓосувачки Челик Сребрени Пари Клип Носителот Тенок Џеб Пари ID Кредитна Картичка Метал Клипови Паричникот QZ40-009

QOONG Обичај Букви од не ' Рѓосувачки Челик Сребрени Пари Клип Носителот Тенок Џеб Пари ID Кредитна Картичка Метал Клипови Паричникот

DEN 126.00
DEN 182.40

Стока
Достапно.


Драг пријател,дали сте подготвени да им даде подароци на вашите фамилии и пријатели?Ви се случува да им даде изменуваат, уникатен подарок? Ние можеме да ви помогне да се направи супер изненадување за вашите семејства и пријател!
Ако нарачате повеќе од $150,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ги испраќате од DHL,UPS-от,ТНТ..Можете да го добиете во рок од 3-10 дена.
Нарачана Ласерско Гравирање Драг пријател, ние може да се направи уникатен картичката во држачот и пари клип за вас, можете да гравирање вашата слика,лого,име,телефонски број,итн. на вашата картичка во држачот и пари клип,треба да го додадете $0.6-2.4 за гравирање,ве молиме контактирајте ме за повеќе детали,ви благодариме!
Топла Продажба
Ласерско Гравирање
Драг пријател, ние може да се направи уникатен пари клип за вас, ние може да engrave вашето лого, име и презиме, телефон и слично на тоа, обично ќе треба да $0.8-1.6 за гравирање,но ние може да engrave за вас слободно време 2017.5.1-2017.6.1, ве молиме оставете ја пораката што сакате да engrave на тоа под вашата нарачка, ние ќе engrave за вас слободно!
Повеќе Производи
(Ако ги сакате, можете да в лижат сликата директно,ви благодарам!)

Детали

Тип На Објект:
пари клипови
Објектот Ширина:
2.3cm
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Висина:
1cm
Главен Материјал:
Метален
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
QZ40-009
Бренд Име:
QOONG
Објектот Должина:
5.8cm
Материјал Состав:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
is_customized:
Yes
Предност:
Може да се прилагоди, Може да engrave вашето лого,име,бројот на пари клип
Повод:
Божиќ Ден,ноќта на Вештерките,Денот на Вљубените,за Нова Година,за Роденден,свадба ден
Свеж

Избор на клиенти